Sales Assistant

Sales Assistant

Denk mee, overtuig en pak door.
Wie: Overtuigende, vriendelijke Sales Assistant
Waarom: We groeien en zoeken versterking
Wanneer : Zo snel mogelijk
Wat: Ondersteuning Sales team
Waar: Hartje Amsterdam

Communicatieplatform Plek

Plek is een communicatieplatform voor organisaties: het wordt gebruikt als sociaal intranet, communityplatform en samenwerkplek voor teams. Plek verandert hoe mensen verbinden, communiceren en delen

We zijn de afgelopen jaren snel gegroeid en zijn het snelst groeiende sociaal intranet van Nederland. Plek heeft een mooie, diverse lijst met klanten, waarvoor we een nieuwe manier van communiceren mogelijk maken. Dit willen we ook graag doen met meer organisaties. Pas jij bij ons team?

Plek vliegtuigje: grote ambities

Klein team, grote ambities

Ons team bestaat uit 30 medewerkers (met 6 nationaliteiten), drie vissen en een kat. We werken nauw samen en doen graag leuke dingen, zowel binnen als buiten kantoor. Elke twee weken hebben we een Project Soup lunch, waarin we resultaten, vragen en inzichten delen onder het genot van zelfgemaakte soep.

Uitdaging:

Als Sales Assistant ben je verantwoordelijk voor het nabellen van leads. De mensen die je belt, hebben al eerder interesse getoond in ons product. Je belt hen naar aanleiding van verschillende online campagnes waar zij hun gegevens hebben achtergelaten. Belangrijk daarbij is dat je goed aanvoelt waar ze naar op zoek zijn. Goed doorvragen is hierbij essentieel. Door goed te luisteren weet je vervolgens ook hoe je hen hier het beste verder bij kunt helpen. In je rol werk je nauw samen met het salesteam. Je ondersteunt hen onder andere bij het maken van klantafspraken en bij het versturen van diverse mailings naar klanten. Belervaring voor deze functie is een pré. Ervaring in de sales is mooi meegenomen!

Plek: verkocht!

Ook op jouw CV

  • MBO+
  • Herintreders zijn van harte welkom 
  • Sociaal vaardig, communicatief
  • Bij voorkeur ervaring in telefonische acquisitie 
Plek: ook op jouw CV?
Jong, internationaal team
Succesvol product, snelgroeiend bedrijf
Veel vrijheid, flexibele werktijden
Trainingsbudget om je verder te ontwikkelen
Lunch met je collega’s wordt verzorgd
Project Soup, vrijdagmiddagborrels en leuke teamuitjes!

Werken bij Plek

Geïnteresseerd? Vul dan snel ons sollicitatieformulier in, wil je meer weten over de functie of ons bedrijf?

Stuur dan gerust een mailtje naar Nouha